Záruka a spokojnosť

Bezpečný a zabezpečený nákup

Sme si vedomí dôležitosti bezpečnosti údajov. Preto sme zaviedli technologické prostriedky, zabezpečujúce, že všetky s nami zdieľané údaje sú v bezpečí a je s nimi zaobchádzané dôverne. Všetky osobné údaje sa u nás ukladajú len na interné účely. V prípadoch, keď sa objednávky spracúvajú prostredníctvom poskytovateľa platobných služieb, sú všetky prenosy údajov šifrované.

Ochotný zákaznícky servis

Kladieme veľký dôraz na spokojnosť zákazníkov. Sme tu pre vás v prípade akýchkoľvek otázok alebo ak si chcete objednať - každý deň v týždni od 10:00 do 18:00 hod. Náš profesionálny zákaznícky servis môžete kontaktovať e-mailom, prostredníctvom kontaktného formulára alebo cez Facebook messenger či Instagram messenger. Skôr, ako nás kontaktujete, odporúčame vám, aby ste si najprv pozreli našu stránku s najčastejšími otázkami, pretože tam možno nájdete odpoveď na svoju otázku skôr.

Záruka vrátenia peňazí

Ak nie ste s výrobkom úplne spokojní, máte možnosť ho vrátiť a požiadať o vrátenie peňazí a my sa vás nebudeme na nič pýtať! Výrobok je potrebné vrátiť v neporušenom stave do 30 dní od doručenia a najprv je potrebné odoslať reklamačný formulár prostredníctvom tohto odkazu.